Tekne Römorkları Karayolları uygunluk belgeli, sıcak daldırma galvaniz tekne römorkları, pasalanmaya karşı garantili, teknenizi güvenli kara seyiri ve konaklaması için daima hazır..

GALVANİZ RÖMORK KISAYOL 5,5
Elektrik tesisatı ve çamurluk yoktur. Ön denge tekerleği ve el vinci mevcuttur. Dingil sistemi marin keçeli poryadır. 2 adet tekne dayaması vardır. Kısa mesafe kullanım için uygundur. Uzun yolda kullanılamaz.
GALVANİZ RÖMORK UZUNYOL 5,5
Sökülebilir elektrik tesisatı ve çamurluk mevcuttur. Ön denge tekerleği krikolu sistemdir. Büyük tip el vinci mevcuttur. Kullanımı çok rahattır. Dingil sistemi ithal torsiyon dingildir (Max 750 Kg) 4 adet tekne dauyaması vardır.
GALVANİZ RÖMORK UZUN YOL 6,5
Sökülebilir elektrik tesisatı ve çamurluk mevcuttur. Ön denge tekerleği krikolu sistemdir. Kullanımı çok rahattır. Büyük tip el vinci mevcuttur. Dingil sistemi ithal torsiyon dingildir ( Max 1000 Kg) 6 adet tekne dayaması vardır.
GALVANİZ ÇİFT DİNGİL RÖMORK UZUN YOL 7,5
Sökülebilir elektrik tesisatı ve çamurluk mevcuttur. Ön denge tekerleği krikolu sistemdir. Kullanımı çok rahattır. Büyük tip el vinci mevcuttur. Dingil sistemi ithal torsiyon dingildir 2 adet kullanılmıştır.( Max 1000 Kg)x2 Ad 8 adet tekne dayaması vardır.